Hakkımızda

1975 yılında 250 m2 gibi küçük bir atölyede araç üstü ekipmanlarının imalatıyla başlayan iş serüveninde kendini hızla geliştirerek damperli kasa ,dorse imalatına başlamıştır.

Bunun yanında ahşap üstyapıda hızla gelişerek devan etmekteydi. O yıllarda çalışan sayısı olarak 12 elemana ulaşan firma Eskişehir ve çevresinde gerek kalite gerekse süreç açısından tercih edilen bir firma olmuştur.

İşlerin gereksinimini karşılamak amacıyla 1980 yılında yine küçük sanayide 700 metrekare kapalı alana sahip işyerini kendi imkanlarıyla yapmış ve ürün yelpazesini geliştirme yönünde önemli adımlar atmıştır.

1990 lı yıllarda Eskişehir in içme suyu tankerlerinde o yıllarda ciddi anlamda potansiyel yaratıp gerek belediyeler gerekse özel kurumlara da tanker ve  akaryakıt tankı imalatları da gerçekleştirme şansına kavuşmuştur.

Firma 1998 yılında kurumsallaşma yolunda aile şirketi olarak şirketleşme yönüne gitmiştir.

Firma büyüdükçe işyeri yetersiz geldiğinden daha büyük işler amacıyla Eskişehir osb deki 8000 metrekare açık alanı olan yerini almış ve 2006 yılında başlanan inşaat çalışmaları 2007 yılında 2000 metrekarelik kısmı tamamlanarak kendi yerine taşınmıştır.

Firma yeni yerinde değişik sektörlere iş yapma olanağı bulmuş ve beyaz eşya yan sanayisi olarak belli firmalara iş yapmaya başlamıştır.

İlk firma olarak 2018 yılında  ESKO EMAYE DÖKÜM A.Ş. firmasına çalışmaya başlamıştır..

Firmada üretilen ocak ve fırınların gaz boruları ve çok çeşitli sac işlerine talip olmuş ve başarılı özverili çalışarak resmen bir yan sanayi olma yolunda ilerleme kaydetmiştir.

Bu işler devam ederken çelik konstrüksiyon işlerine de önem vererek ETİ A.Ş. VE piyasadaki diğer kuruluşlara kaynak konsrüksiyon işleride yapmıştır.

2012 yılında DORUK EVE GEREÇLERİ firmasına soba parçaları imalatına başlanmıştır

2019 yılına gelindiğinde firma ana sanayi olan ESCO A.Ş VE ÇETİNTAŞ BEYAZ EŞYA LTD .ŞTİ. firmalarında öne çıkan önemli yan sanayileri listesine girmeyi başarmıştır.

Firma beyaz eşyanın yanında otomotiv firmalarına da numune çalışmaları yaparak sektör yaratma çabalarına girmiştir

   Bugün GÜNEŞLER KAROSER LTD.ŞTİ. müşteri beklentilerine daha iyi cevap verebilmek amacıyla makine parkı ve 16 çalışanı, teknik kadrosu ile büyük bir aile şirketidir. Ve "Değişen ve gelişen dünya şartlarında kaliteli ürün üretmek, çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, teknoloji ve kalite açısından örnek ve aranılan bir kuruluş olarak sektörde sürekli gelişmek" vizyonuyla iş yaşamına devam etme kararlılığındadır.